Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Zamieściłem aktualizację bazy danych - jest bardzo dużo nowych haseł i zmian/ ulepszeń. Na dzisiaj słownik zawiera 43758 tłumaczeń, 30109 haseł polskich oraz 35938 haseł angielskich. Różnica między liczbą haseł polskich i angielskich to wciąż jeszcze skutek opracowania wersji elektronicznej na bazie części ang.-pl. słownika w wersji tradycyjnej, gdzie do jednego hasła angielskiego przypisanych było czasem nawet kilka haseł polskich (synonimów).

W najbliższych dniach będę rozmawiał z przedstawicielami wydziałów budownictwa polskich uczelni na temat wspólnej pracy nad słownikiem. Coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że aby skończyć dzieło mojego życia .... może mi życia nie starczyć.

PS. Przepraszam, tych których zaniepokoiło powyższe stwierdzenie. Póki co jestem w dobrym zdrowiu. A życia nie starczy bo im dalej w las tym więcej drzew.

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem