Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Wprowadziliśmy drobne zmiany w kodzie programu - m.in. przywróciliśmy możliwość przechodzenia między oknami przyciskiem Tab oraz dodaliśmy możliwość wyłączania historii wyszukiwania. Zmiany wprowadziliśmy na prośbę jednego z użytkowników. Dziękuję za wkład w rozwój programu do obsługi słownika! 

Najnowszą wersję programu pobrać można zawsze z tej lokalizacji: najnowsza wersja programu  (dotyczy to oczywiście osób, które posiadają już zainstalowany program na swoim komputerze). Przed instalacją nowego programu warto "na wszelki wypadek" odinstalować wersję poprzednią.

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem