Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

kmk.jpgsalans.jpgbpk.jpgfundacja.jpgnoerr.jpgpgprojekt.jpgstr.jpgtrigranit.jpgworley.jpgimages.jpgwikana.jpgbacker.jpgh2optim.jpgpbdim.jpgenp_mini-3.jpgnissen.jpgpizarotti.jpggrupa5.JPGgeostandard.jpgbudimex.jpguam.jpgict.jpghochtief_solutions.jpglotos.jpgkajima.jpgtorpol.jpgcomfort.jpgjpavax.jpgitb.jpgbilfinger.jpgpmgroup.jpgkanbud.jpgprestige.jpgaustriacard.jpgibdim.jpgocmer.jpghochtief.jpgrotal.jpgloion.jpgenercon.jpgrick.jpgpentagram.jpgimmofinanz.jpgproj complex.jpgazo.jpgtrasko.jpgrenex.jpgpbdi.jpgaps.jpgsystra.jpgaliaxis.jpgmlp.jpgamago.jpgsrb.jpgbougues.jpgmarley.jpgtokheim.jpgopal.jpgerbud.jpgstark.jpggreenberg.jpgmulti-projekt.jpgwarbud.jpgkonsbud.jpgsalini.jpgnorbud.jpgrs.jpgstar.jpgtkt.jpgamd.jpgrohde.jpglegtur.jpgimb.jpgeci.jpgtermostudio.jpgastaldi.jpgallcon.jpggleeds.jpgamex.jpgsaurr.jpgcarrefour.jpgjacobbs.jpgpobrane.jpghydroprojekt.jpgbin.jpgaip.jpgmw.jpgunilever.jpgtermatex.jpgoptal.jpgeurotax.jpgdegremont.jpgplatique.jpggrontmij.jpgKND.jpgprogress systemy.jpgbd.jpgeci.jpegeiffage.jpgtolbud.jpgrexbud.jpgmedusa.jpgbekaert.jpgsbm.jpgsukces.jpgcemex.jpgandritz.jpgapp.jpgch2m.jpgtebodin.jpgarcelor.jpgsiac.jpgitos.jpgpolitechnikap.jpgmulti.jpgporr.jpggulermak.jpgzabytki.jpgsisk.jpggotech.jpgintertoll.jpgskanska.jpgeral.jpgpct.jpgzachodnio.jpgpigpd.jpgintegra.jpginfinity.jpgstrabag.jpgmostostal.jpgmckb.jpgproinwest.jpgiberys.jpgtensar.jpglepiko.jpgepc.jpgHRA_Architekci.jpgptg.jpgventus.jpgmk.jpgsg.jpgeuroklimat.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191