Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

termostudio.jpgrexbud.jpgastaldi.jpgrotal.jpgKND.jpgsg.jpgpizarotti.jpgbin.jpguam.jpgaip.jpgbilfinger.jpgnissen.jpgh2optim.jpgpct.jpgiberys.jpgplatique.jpgsrb.jpgpolitechnikap.jpgsalini.jpgallcon.jpgtrasko.jpgimmofinanz.jpgbougues.jpgeurotax.jpgpbdim.jpgrenex.jpgerbud.jpgpobrane.jpgarcelor.jpgporr.jpgimages.jpgrs.jpgintegra.jpgaustriacard.jpgeci.jpggrontmij.jpgoptal.jpgzabytki.jpgsaurr.jpgloion.jpgkmk.jpglotos.jpglegtur.jpgcemex.jpgventus.jpgpbdi.jpgzachodnio.jpgmw.jpgstar.jpgsiac.jpgtermatex.jpgskanska.jpgfundacja.jpgtkt.jpgtensar.jpgjpavax.jpginfinity.jpgpgprojekt.jpgeuroklimat.jpgmlp.jpgkanbud.jpgeiffage.jpgnoerr.jpgtrigranit.jpggeostandard.jpglepiko.jpgtokheim.jpgintertoll.jpgbacker.jpggreenberg.jpgamago.jpgitb.jpgazo.jpgkajima.jpgprestige.jpgch2m.jpgmulti.jpgimb.jpgproj complex.jpgeci.jpegtebodin.jpgworley.jpgbudimex.jpghydroprojekt.jpggrupa5.JPGict.jpggulermak.jpgwikana.jpgmarley.jpgptg.jpgcomfort.jpgstrabag.jpgnorbud.jpgwarbud.jpgbekaert.jpgtorpol.jpgHRA_Architekci.jpgepc.jpgmulti-projekt.jpgtolbud.jpgsukces.jpgbpk.jpgaps.jpgpentagram.jpgjacobbs.jpgaliaxis.jpgamex.jpgprogress systemy.jpgenercon.jpgibdim.jpgapp.jpgunilever.jpgenp_mini-3.jpgmk.jpgamd.jpgsalans.jpgpmgroup.jpghochtief_solutions.jpgstark.jpgeral.jpgdegremont.jpghochtief.jpggotech.jpgbd.jpgsbm.jpgrick.jpgsystra.jpgmostostal.jpgstr.jpgmedusa.jpggleeds.jpgmckb.jpgocmer.jpgandritz.jpgrohde.jpgpigpd.jpgproinwest.jpgopal.jpgsisk.jpgkonsbud.jpgcarrefour.jpgitos.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191