Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

mk.jpgwikana.jpgazo.jpgkmk.jpginfinity.jpgitb.jpgtensar.jpgnissen.jpgrs.jpgeral.jpgprogress systemy.jpgintegra.jpgsukces.jpgsiac.jpgmedusa.jpgiberys.jpgkanbud.jpgh2optim.jpgmlp.jpghochtief_solutions.jpgtermostudio.jpgrexbud.jpgkajima.jpglegtur.jpgerbud.jpgarcelor.jpgamex.jpgeci.jpgpigpd.jpgcemex.jpgjpavax.jpgict.jpgamago.jpgmw.jpgporr.jpggrupa5.JPGtokheim.jpgapp.jpgpct.jpgrohde.jpgintertoll.jpgventus.jpggreenberg.jpgimages.jpgtolbud.jpgcomfort.jpgstar.jpgsrb.jpgallcon.jpgzabytki.jpgsystra.jpgkonsbud.jpgtkt.jpgpentagram.jpgfundacja.jpgrenex.jpgsalini.jpgrotal.jpgandritz.jpggeostandard.jpgpbdim.jpgastaldi.jpggotech.jpgmulti.jpggrontmij.jpgibdim.jpggulermak.jpgcarrefour.jpgsbm.jpghochtief.jpgmulti-projekt.jpgtermatex.jpgitos.jpgeiffage.jpglepiko.jpgtrigranit.jpgeuroklimat.jpgmostostal.jpgnoerr.jpgbekaert.jpgplatique.jpgbd.jpgstrabag.jpgaliaxis.jpgbacker.jpgtebodin.jpgbin.jpggleeds.jpgmckb.jpgproinwest.jpgpgprojekt.jpgeurotax.jpgskanska.jpgsisk.jpgimb.jpgenercon.jpglotos.jpgwarbud.jpgnorbud.jpgzachodnio.jpgopal.jpgaps.jpgpolitechnikap.jpgoptal.jpgsg.jpgprestige.jpgpbdi.jpgdegremont.jpgptg.jpgHRA_Architekci.jpgamd.jpgsaurr.jpgtorpol.jpgrick.jpgpmgroup.jpgocmer.jpgstark.jpgepc.jpgimmofinanz.jpgstr.jpghydroprojekt.jpgaustriacard.jpgproj complex.jpgch2m.jpgbougues.jpgmarley.jpgjacobbs.jpgloion.jpgbpk.jpgpobrane.jpgenp_mini-3.jpgaip.jpgbudimex.jpguam.jpgKND.jpgpizarotti.jpgunilever.jpgsalans.jpgeci.jpegtrasko.jpgworley.jpgbilfinger.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191