Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera 92 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

przejdź do słowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin.

przejdź do tłumaczeń

Nasi klienci - od małych firm po międzynarodowe korporacje (słownik i/lub tłumaczenia):

zachodnio.jpgkonsbud.jpgopal.jpgaliaxis.jpgsisk.jpggotech.jpgpizarotti.jpgibdim.jpglegtur.jpgstrabag.jpghydroprojekt.jpgmw.jpgsystra.jpgpobrane.jpggrupa5.JPGastaldi.jpgbilfinger.jpgnorbud.jpgeci.jpegeuroklimat.jpgeral.jpgpbdi.jpgcomfort.jpgh2optim.jpghochtief.jpgptg.jpgproj complex.jpgrohde.jpgpct.jpgamex.jpgocmer.jpgintertoll.jpgporr.jpgrexbud.jpgtrasko.jpgeiffage.jpgaip.jpgtkt.jpgdegremont.jpguam.jpgunilever.jpgworley.jpgKND.jpgbacker.jpgHRA_Architekci.jpgimmofinanz.jpgmlp.jpgarcelor.jpgsg.jpgbin.jpgoptal.jpglotos.jpgzabytki.jpgamd.jpgimb.jpgict.jpgjpavax.jpgnoerr.jpgsaurr.jpgsalans.jpghochtief_solutions.jpgbudimex.jpgrenex.jpgfundacja.jpgcemex.jpgenp_mini-3.jpgapp.jpgkmk.jpgsukces.jpginfinity.jpgallcon.jpgpmgroup.jpgprogress systemy.jpgsiac.jpglepiko.jpgitb.jpgmulti-projekt.jpgamago.jpgtebodin.jpgtrigranit.jpgmedusa.jpgeurotax.jpgandritz.jpggulermak.jpgstark.jpgprestige.jpgbougues.jpgsrb.jpgstar.jpgeci.jpgbd.jpgtorpol.jpgpigpd.jpgkajima.jpggreenberg.jpggeostandard.jpgch2m.jpgepc.jpgrick.jpgtermatex.jpgventus.jpgitos.jpgloion.jpgaps.jpggrontmij.jpgpentagram.jpgtensar.jpgmckb.jpgbekaert.jpgbpk.jpgenercon.jpgstr.jpgskanska.jpgpbdim.jpgerbud.jpgaustriacard.jpgintegra.jpgrotal.jpgmostostal.jpgnissen.jpgtokheim.jpgjacobbs.jpgpgprojekt.jpgmarley.jpgiberys.jpgazo.jpgkanbud.jpgmulti.jpgwikana.jpggleeds.jpgtermostudio.jpgrs.jpgcarrefour.jpgsalini.jpgwarbud.jpgproinwest.jpgplatique.jpgtolbud.jpgimages.jpgsbm.jpgpolitechnikap.jpgmk.jpg

Tomasz Tomlik

tt facebook

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE wystawione przez użytkowników wydań I-VI). 25 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. Oprócz podstawowych dziedzin (szeroko rozumiane budownictwo, infrastruktura i wyposażenie) wykonuję tłumaczenie z innych dziedzin, takich jak np. hydrologia i hydrotechnika, geologia, ekologia, BHP. Posiadam dobrą orientację w większości dziedzin techniki. Chętnie wykonuję tłumaczenia ustne w Poznaniu i w okolicy. Konkurencyjne ceny, szczególnie w przypadku dłuższych tłumaczeń ustnych, np. podczas rozruchów linii technologicznych. W przypadku tekstów specjalistycznych (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 39 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny prosimy o przesłanie tekstu mailem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          

 

 

Zachęcam do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów, którzy korzystają z moich usług od kilku a nawet kilkunastu lat

Alicja Skakuj

na stronę2.jpg

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Poznań i okolice.

+ 48 602 807 535

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalnościach: prawo, technika, ekonomia. Lokalizacja: Szczecin i okolice. Wszyscy tłumacze posiadają min. 25 lat doświadczenia w zawodzie.

tel. 602 653 985

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Moroń

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem