Słownik Budowlany - najtaniej

Nasze słowniki to wynik 25 lat poszukiwań terminologicznych i konsultacji z inżynierami działającymi na międzynarodowym rynku budowlanym. Największy z nich, Słownik Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia - wyd. VI zawiera ponad 94 tys. haseł (zob. Blog autora). Słowniki dostępne są w wersji na PC i na Android.

Przejdź do słownikówRecenzje użytkowników

Tłumaczenia techniczne i przysięgłe

Nie ufaj dyletantom nastawionym wyłącznie na zysk. Skorzystaj z oferty tłumaczy z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz innych dziedzinach techniki. Nasi tłumacze przysięgli nie uzyskali tytułu "z nadania" lecz zdali bardzo trudny egzamin. Napisz bezpośrednio lub zapoznaj się z referencjami i naszym zespołem

Referencje od klientów

Kontakt i ceny

Poniżej znajdziecie drodzy tłumacze propozycje tłumaczeń różnych fraz, które zapisałem w trakcie kilkunastu lat pracy nad słownikiem i jako tłumacz dokumentacji budowlanych. Choć na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne to jednak w zdecydowanej większości występowały w tekstach budowlanych i niejednokrotnie, ze względu na swój mało-techniczny charakter zmuszały mnie do wertowania zasobów własnych komórek mózgowych i internetu.

Nie jest to lista w pełni uporządkowana i przemyślana, można powiedzieć że jest to raczej "groch z kapustą", ale jestem przekonany, że znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji tłumaczeń fraz z języka angielskiego i polskiego. Tradycyjnie już proszę o zgłaszanie uwag i propozycji.

 

Załączniki:
Pobierz plik (slownik_frazeologiczny_2014_IV.pdf)slownik_frazeologiczny_2014_IV.pdf[ ]170 kB

Kontakt

Tel.: + 48 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem